Cattery Berka
Liefhebbers van de Siberische kat
 

.
       


Foto's negenendertigste nest, derde week

Hieronder ziet u de foto’s van de ontwikkeling van de kittens van Bubbles en Juki geboren op 19 maart 2026 in hun derde levensweek (14 tot 21 dagen).
Kleuren zijn nog even onder voorbehoud, we kijken de komende dagen hoe de vachtkleur zich ontwikkelt.


Berka's 1:
Berka's 2:
Berka's 3:
Berka's 4:
poesje
katertje
katertje
katertje
Blue silver tabby
black silver tabby
Black silver tabby
black tabby
Optie vanuit de lijst van geïnteresseerden
Optie vanuit de lijst van geïnteresseerden
Optie vanuit de lijst van geïnteresseerden
Optie vanuit de lijst van geïnteresseerden


02-04-2026
Hieronder vindt u de gewichten van de kittens op 02-04-2026, de kittens zijn 2 weken (14 dagen) oud.

Kitten
geboorte- gewicht
gewicht nu
Berka's 1
75 gram
258 gram
Berka's 2
74 gram
265 gram
Berka's 3
83 gram
291 gram
Berka's 4
88 gram
277 gram

Vandaag is het grijs en bewolkt weer, morgenochtend hopelijk een paar uurtjes half bewolkt. Dan gaan we de individuele foto's maken.

Het oogje van het poesje is keurig schoon gebleven de afgelopen dagen (net als bij het poesje van A.J.).

Nu lagen ze leuk op een rijtje en dacht ik, kom even een "groepsfoto" maken haha. Links is het bovenaanzicht van het eindresultaat. Van boven naar beneden liggen ze op de volgorde van geboorte.

Hieronder het verloop.
Na het wegen leg ik telkens een kitten op het kleedje, ze kruipen dan wat heen en weer, opzoek naar elkaar v.l.n.r. 3, 1, 2, 4
Toen heb ik ze allemaal met hun hoofdje dezelfde kant op gelegd. Nou, dat hield niet lang stand zoals je ziet haha
Maar de aanhouder wint en dan is het toch erg leuk zo
Wat ik ineens merkte (waar ik niet helemaal bij stil stond omdat de andere kittens nog niet zo ver zijn) is dat de oortjes open zijn gegaan.
Ook als ze niets horen maak je bij het maken van foto's geluidjes uit gewoonte. Zo leuk als ze dan ineens op je geluidjes gaan reageren en proberen te oriënteren waar het vandaan komt. De oplettende kijker heeft gezien dat de volgorde sinds de vorige foto is veranderd. Ik heb ze snel op volgorde van geboorte gelegd, iets wat nu nog een beetje te doen is nu ze nog niet rondlopen 🙂
Kijk ze nou toch eens met zijn allen de goede kant op kijken. Je kan zo goed zien dat de oogjes nog verschillend open zijn bij de kittens
En voorbij was de focus, ik heb ze hierna een hele dikke groepsknuffel gegeven, wat super leuk was dit ❤️
04-04-2026
Poesje 1
Daar zijn ze dan, de individuele foto's van de kittens, met een Paas tintje :-)
Ze zijn ook al druk aan het sporten om de nekspieren sterk te maken
Katertje 2
Oogjes bijna evenver open, zijn linker oogje moet nog iets meer dan zijn rechter. Ook hier wordt het hoofd hoog gehouden :-)
Katertje 3
En kijk eens wie er naar de sportschool is gegaan ❤️ hij laat even zien hoe hoog hij zijn hoofdje al kan houden, ook al is het dan nog maar voor kort.
Katertje 4
Oogjes mooi open en ook aan het sporten, maar dan vooral in de versnelling over de tafel heen haha. Hier wordt meer aan de beenspieren gewerkt.
Vanavond kregen ze ook bezoek van onze dochter Amber, die voor de socialisatie langs komt, maar ook omdat ze het gewoon veel te leuk vindt
Even ingezoomd want hoe zoet is dat, het pootje op Ambers vinger en nog contact maken ook. En mamma Bubbles is lekker zen.
de rest is druk met andere dingen maar zijn natuurlijk ook geaaid.

 

vorige pagina naar boven volgende week

naar eerste pagina kittens